/Files/images/dlya_dosyagnen/Новый рисунок (14).png

/Files/images/dlya_dosyagnen/Новый рисунок (11).png

/Files/images/dlya_dosyagnen/Новый рисунок (12).png

/Files/images/dlya_dosyagnen/Новый рисунок (13).png

Грамота Управління освіти адміністрації Індустріального району ХМР колективу ЗДО за ІІ місце у районному огляді-конкурсі на кращу музичну залу серед закладів дошкільної освіти (2019 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/Грамота муззал.jpg

Подяка голови Адміністрації Індустріального району ХМР Вельможної О.І. вихователю Арсеньєвій Лілії Миколаївні до Дня Дошкілля (2019 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/Подяка Арсеньєва Л.М..jpg

/Files/images/dlya_dosyagnen/Ролик.jpg

Подяка голови адміністрації Індустріального району ХМР О.І. Вельможної вихователю Барсуковій С.С. за перемогу у І (районному) турі конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у 2019 році

/Files/images/dlya_dosyagnen/Барсукова.jpg

Диплом І ступеня КВНЗ "ХАНО" вихователю Фроловій С.В. за участь в обласному фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини (2018 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/Диплом Фролова.jpg

Подяка від Харківського міського голови Г.А. Кернеса вихователю-методисту Дворцовій Л.В. за багаторічну сумлінну працю... (2018 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/Подяка Дворцова.jpg

Грамота Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради за ІІ місце у районному огляді-конкурсі на кращий методичний кабінет ЗДО (2017 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/Методкабінет.jpg

Подяка КВНЗ "ХАНО" колективу за плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти Харківської області (2017 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/2.jpg

Перемога в ІІ (обласному) турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році. Вихователь Фролова С.В., номінація "Вихователі груп загального розвитку" (2017 рік)

Подяка Департаменту взаємодії з правоохоронними органами та цивільним захистом Харківської міської ради колективу КЗ "ДНЗ №407" за сумлінну роботу з навчання дошкільників нормам поведінки у надзвичайних ситуаціях. Директор Департаменту В.О. Топчій (2017 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/1.jpg

Диплом І ступеню у ІІ Обласному фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів. Вихователь Фролова С.В. (2017 рік)

ІІ місце у районному конкурсі на кращу розробку освітніх та методичних заходів із національно-патріотичного виховання серед педагогів дошкільних навчальних закладів, номінація «Краща розробка заходу з батьками». Вихователь Фролова С.В. (2016 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/cpravka.jpg

ІІ місце у І районному етапі міського конкурсу-огляду куточків державної та національної символіки в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах (2015 рік)

/Files/images/dlya_dosyagnen/3.jpg

Диплом І ступеня ІІІ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій Практичний психолог Щербін С.В. (2015 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Диплом ІІІ ступеня ІІ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій Вихователь Барсукова С.С. (2014 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Диплом І ступеня ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Барсукова С.С. (2014 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Диплом ІІ ступеня ХХІ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Фролова С.В. (2014 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Диплом ІІ ступеня ІІ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій Вихователь Фролова С.В. (2014 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Подяка педагогічному та дитячому колективу ДНЗ № 407 за активну громадську позицію та перемогу в благодійній акції "Подарую свою любов дітям" (2013 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Диплом ІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Завідувач ДНЗ Дмитренко О.В. (2013 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Диплом ІІІ ступеня І районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій Завідувач ДНЗ Дмитренко О.В. (2013 рік)

/Files/images/Nagradu_icon_1.png.jpg

Диплом ІІ ступеня ХХ обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Косілова М.І. (2013 рік)

Диплом ІІІ ступеня І районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Вихователь Косілова М.І. (2013 рік)

За результатами комплексного вивчення стану управлінської діяльності щодо організації медичного обслуговування дітей та обстеження працівників заклад отримав високий рівень (2012 рік)

За результатами огляду навчальних закладів району по підготовці до 2012/2013 навчального року заклад отримав високий рівень (2012 рік)

Грамота за II місце у районному огляді-конкурсі на кращий медичний кабінет (2012 рік)

Грамота за I місце у районному конкурсі-захисті на кращий сайт дошкільного навчального закладу (2012 рік)

Грамота за активну участь у районному фестивалі «Золота осінь» (2012 рік)

Диплом за якісну підготовку учасників районного фестивалю дитячої творчості «Пісенний вернісаж» (2012 рік)

Грамота за II місце у районному огляді-конкурсі на кращий психологічний кабінет (2011 рік)

Грамота переможця в номінації «Хореографія» районного мистецького фестивалю «Харківська веселка» (2010 рік)

Грамота переможця в номінації «Хореографія» районного фестивалю «Перші промені» (2008 рік)

Диплом за активну участь у реалізації Всеукраїнської програми з фізичного виховання «Дитяче фізкультурне свято «Сюрпризіада» та популяризацію фізичної культури серед дітей дошкільного віку (2008 рік)

Грамота за якісну підготовку лауреата районного конкурсу «Юні дарування - 2006» (2006 рік)