/Files/images/dlya_vstavki_/Презентация Microsoft PowerPoint.jpg

Діти дуже полюбляють грати з піском, досліджувати його, але трохи фантазії і пісочниця – це вже пізнавальний осередок, скарбниця для дитячого розвитку. Малюємо цифри, рахуємо пасочки, експериментуємо з сухим і вологим піском, розвиваємо дрібну моторику, координацію та логічне мислення.

Головне – чистий пісок і безпечні іграшки!

1. «Цікаві доріжки». Залишаємо відбиток від предмета на гладенький площині, засипаній піском. Можна також малювати лінії та різноманітні доріжки з орнаментом, використовуючи для цього грабельки та лопатки або власноруч виготовлені гребінці для піску (можна на цупкому картоні вирізати хвилясту лінію з хвилями різної довжини або інший візерунок).

2. «Пошуки скарбів». Шукаємо захований в пісочниці предмет, також можна відгадувати предмет на дотик.

3. «Долоньки». Відбиток дитячої долоньки може стати основою справжнього витвору мистецтва, залишилось уявити, на що може бути схожою долонька, можливо, на рослину, тоді домалюємо квіти, а може, це – сонечко, тож домалюємо промінці.

4. «Кольорова веселка». Всі знають, як грати з пасочками, а чи знаєте ви, що з яскравих пасочок та відерець можна викласти яскравий візерунок або, навіть, картину. Залишилось тільки занурити пасочки в пісок, щоб зображення вийшло пласким. Яскравості картині нададуть і, заздалегідь підготовлені, кольорові пластикові кришечки.

5. «Лабіринт». Весело не лише долати перешкоди лабіринту, а й створювати його з піску власноруч.

6. «Пісочна картина». А тепер, навпаки, малюватимемо не на піску, а піском. Для цього можна використати і воронки, і, навіть, звичайний полотняний мішечок з дірочкою, щоб пісок сипався тоненькою цівкою.

7. «Дощик». Цівка водички або краплі можуть залишати на піску чудові візерунки так можна і дослідити властивості піску, і виявити творчі здібності.

8. «Місточки та парканчики». Кольорові палички для рахунку або трубочки – цікавий будівельний матеріал. Але така гра потребує втручання дорослого, адже забута паличка у пісочниці може зашкодити дитині.

9. «Дослідники». Чи не варто нам з малюком разом розглянути пісок через збільшувальне скло? Дізнаємось таємниці пісочних фортець!

10. «Городники». Саджаємо у пісочок листочки, квіточки та обов’язково поливаємо городину! І не забуваємо прибрати врожай після закінчення гри!

Фролова С.В.
/Files/images/dlya_vstavki_/0_12c415_8c7e5be0_L.png
Кiлькiсть переглядiв: 750