/Files/images/прийом.png

/Files/images/dlya_vstavki_/78898469_004.png

Шановні батьки! З вересня 2013 року запроваджено електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти району. Нова система дозволяє батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечує можливість відстежувати рух електронної черги.

/Files/images/ІСУО.JPG

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ЗДО № 407

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.
Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти Індустріального району:
Дубодєлова Ірина Олексіївна, методист методичного центру Управління освіти.
Адреса: м.Харків, вул Біблика, 26
Контактний телефон: (0572) 94-99-67
Графік прийому :
Вівторок: 10.00 - 13.00
П'ятниця: 14.00 - 16.45
Відомості про дітей, зареєстрованих в закладах дошкільної освіти району у відповідних Журналах обліку до 15.08.2013 (до запровадження електронної реєстрації дітей в заклади дошкільної освіти міста) внесені до Реєстру з урахуванням дати первинного звернення батьків (для збереження черговості).


Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклади дошкільної освіти м. Харкова заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:
Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ДНЗ.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).


Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.
Для підтвердження достовірності внесених відомостей заявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратора з оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви сканкопії зазначених документів. Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.

Заявник має можливість обрати лише один заклад дошкільної освіти для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі – відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.

Вилучення відомостей про дитину здійснюється особисто заявником, за його власним бажанням, при цьому причиною відхилення заявки буде визначено «Відхилено автором заявки». На підставі наказу про зарахування дитини до дошкільного навчального закладу. У разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до дошкільного навчального закладу та переліку документів. У разі фальсифікації персональних даних в заявці.

Видача направлень:

При вивільненні місця у закладі дошкільної освіти районний реєстратор друкує Направлення першій дитині відповідного віку в Реєстрі цього закладу та змінює статус заявки у картці дитини на «Видано направлення», при цьому батьки дитини, або особи, які їх замінюють, отримують відповідне повідомлення на заявлену ними електронну адресу. По отриманні повідомлення про зміну статусу заявки у картці дитини на «Видано направлення» заявник (з числа батьків або осіб, які їх замінюють) повинен упродовж 05 робочих днів звернутись до районного реєстратора для отримання Направлення до закладу дошкільної освіти. Після видачі Направлення батькам або особам, які їх замінюють, районний реєстратор змінює статус заявки на «Отримано направлення».

Документи, які необхідні для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки «Отримано направлення» заявник зобов’язаний упродовж 30 календарних днів подати завідувачу закладу дошкільної освіти окрім Направлення у даний ЗДО, виданого районним реєстратором, усі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами) та іншими нормативно-правовими документами: Заява батьків або особи, яка їх замінює. Довідка від лікаря педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров'я з висновком, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти, довідка про проведені щеплення, зазначені у формі №063/0. Свідоцтво про народження дитини.
Кiлькiсть переглядiв: 279