2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

З метою реалізації варіативної складової БКДО педагогами ЗДО проводиться гурткова робота за такими напрямами:

«Здорова дитина - здорова країна», валеологія (парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років «Про себе треба знати, про себе треба дбати», автор: Лохвицька Л. В.)

/Files/images/cube21.gif

«У світі казок», театралізована діяльність (парціальна програма «Вітаю театре», автор: Макаренко Л.В.)

/Files/images/cube21.gif

«Правила чемності для малят», соціально-моральний розвиток (парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку «Скарбниця моралі», автор: Лохвицька Л.В..)

/Files/images/cube21.gif

«Клуб шашистів» (програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки «Цікаві шашки», автори: Семизорова В.В. Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.)

/Files/images/nov_dlya_grup_vs/Слайд1.JPG

/Files/images/nov_dlya_grup_vs/Слайд2.JPG